Bine ati venit la USM
Header
Blocul Nr. 3 al USM
Header
Biblioteca
Header
Sala de lectura
Header

Lista studentilor care pretind la locul din camin

Adaugat: 20/08/2013

CICLUL I – LICENŢĂ

 

nr

Numele, prenumele

Anul

Grupa

Media sem.1

Media sem.2

Media pe an

Notă

Malic Elena

2

Chimie

Şef de grupă

Vîrlan Valeriana

2

TCh

Şef de grupă

Neaga Cristina

2

TPCM

Şef de grupă

Petrovschi Diana

3

TCh

Arte frumoase
Scurtu Aliona

2

TPCM

Arte frumoase
Sîrbu Elena

3

TPCM

Arte frumoase
Stratiev Eugenia

3

TCh

Arte frumoase
Deliu Maria

3

TPCM

9.67

9.71

9.69

Perţu Maria

3

TCh

9.67

9

9.34

  1. 10.
Stratulat Parascovia

2

Chimie

9

9.14

9.07

  1. 11.
Arapan Mihaela

2

TPCM

9

9.14

9.07

  1. 12.
Timofti Liudmila

2

TPCM

8.67

9.43

9.05

  1. 13.
Guriuc Romina

3

TPCM

9.33

8.43

8.88

  1. 14.
Beregoi Natalia

2

Chimie

8.83

8.86

8.85

 
  1. 15.
Luchian Elena

2

TPCM

8.67

9

8.84

  1. 16.
Ogor Dorina

3

Chimie

8.67

9

8.84

  1. 17.
Calcev Irina

2

TPCM

8.5

9

8.75

  1. 18.
Fărîmă Ana

3

TCh

9

8.43

8.72

  1. 19.
Petraşişina Cristina

3

TPCMr

8.33

8.43

8.38

  1. 20.
Dorogoncean Constantin

3

Chimie

8.33

8.33

8.33

  1. 21.
Oleinic Mariana

3

TCh

8.5

8

8.25

  1. 22.
Carcia Natalia

2

Chimie

8

8.43

8.22

 
  1. 23.
Ivanova Anastasia

2

TPCMr

7.83

8.29

8.06

  1. 24.
Tudorean Veronica

2

Chimie

7.67

8.43

8.05

  1. 25.
Oboroc Veronica

2

TPCM

7.67

8.43

8.05

  1. 26.
Baurciulu Anna

3

TPCMr

7.67

8.43

8.05

  1. 27.
Cuzuioc Angela

3

TPCM

7.67

8.29

7.98

  1. 28.
Necula Liliana

2

TCh

7.83

8

7.92

  1. 29.
Bîlici Victor

2

TCh

7.67

8.14

7.91

  1. 30.
Timuş Elena

2

Chimie

7.5

8.14

7.82

  1. 31.
Mahu Elvira

2

TPCM

7.5

8

7.75

  1. 32.
Banari Victoria

2

TPCM

7.33

8

7.67

  1. 33.
Ceban Olga

2

Chimie

7.33

7.86

7.60

 
  1. 34.
Palanciuc Maxim

2

Chimie

7

8

7.50

  1. 35.
Botnari Ecaterina

2

Chimie

7.33

7.57

7.45

 
  1. 36.
Stoica Maria

3

TCh

7.33

7.57

7.45

  1. 37.
Palanciuc Marin

2

Chimie

7.17

7.71

7.44

  1. 38.
Bujor Mihaela

2

Chimie

7.33

7.43

7.38

 
  1. 39.
Munteanu Marina

3

TPCM

7.33

7.29

7.31

  1. 40.
Carţîn Eugenia

2

TPCM

6.83

7.71

7.27

  1. 41.
Guţu Georgeta

2

TCh

6.83

7.57

7.20

  1. 42.
Popovici Eugenia

2

Chimie

7.17

6.86

7.02

  1. 43.
Merticari (Popuşoi) Raisa

3

TPCM

  1. 44.
Bagrin Ion

2

TCh

6.33

7.29

6.81

  1. 45.
Cociorvă Elena

3

TCh

6.67

7

6.84

  1. 46.
Ivarlac Tatiana

2

TPCMr

6.5

7.14

6.82

  1. 47.
Vulpe Ion

2

TCh

6.33

7.14

6.74

 

 

 

STUDIILE MASTERAT

 

nr

Numele, prenumele

Anul

Grupa

Media sem.1

Media sem.2

media pe an

Nota

  1.      1.
Munteanu Cristina

2

TPCM

Şef de grupă

  1.      2.
Burghelea Ana

2

TPCM

9.75

9.75

9.75

 
  1.      3.
Lupol Natalia

2

TPCM

9.5

9.5

9.50

 
  1.      4.
Gorbunova Cristina

2

Ch.Ec.

9

9.25

9.13

 
  1.      5.
Bejenari Alexandrin

2

TPCM

9.25

9

9.13

 
  1.      6.
Botezatu Livia

2

TPCM

9.25

9

9.13

 
  1.      7.
Ballah Larisa

2

TPCM

8.75

8.75

8.75

 
  1.      8.
Litvinenco Irina

2

TPCM

8

9

8.50

 
  1.      9.
Draguţan Corina

2

Chimie

7.5

8.5

8

 
  1.  10.
Nestor Olga

2

Chimie

7.5

7.75

7.63

 
  1.  11.
Andronic Natalia

2

Ch.Ec.

7

7.75

7.38

 
  1.  12.
Jigău Elena

2

TPCM

6.75

8

7.38

 
  1.  13.
Manolii Inesa

2

Ch.Ec.

6.5

7.25

6.88